+370 687 73005 info@ecodriving.lt
  • lt

„Tesla“ pristatė elektrinį vilkiką. Tačiau dar neaišku, kiek sėkmingas bus šis projektas. Be to, vežėjams reikia sunkvežimių šiandien, o ne rytoj, ir įvairūs jų gamintojai siūlo variklius, kurie naudoja kitas daugiau ar mažiau „švaraus“ kuro rūšis. Šiame kontekste svarbu suprasti, koks agregato variantas yra ir ekologiškas, ir tinkamas verslui?

Elektra varomos transporto priemonės privalumus būtų galima vardyti kone be sustojimo: pigios kelionės, tyla salone, ekologija, nuolaidos keliuose ir t. t. Tokius aspektus dažniausiai minėjo apklausos apie elektromobilius respondentai. O ką apie tokių transporto priemonių privalumus ar trūkumus mano tie, kurie kasdien jomis važinėja?

Saugumas kelyje labiausiai priklauso nuo vairuotojo įgūdžių ir atidumo bei automobilio techninės būklės. Tačiau mažieji keleiviai privalo būti vežami specialiose kėdutėse, kadangi suaugusiems pritaikytos saugumo priemonės jiems tiesiog netinka.

Lietuvoje naudotų automobilių nuperkama kur kas daugiau nei naujų, o pirmose pasirinkimo kriterijų eilutėse dažniausiai dominuoja patikimumas, degalų sąnaudos, rida, konkrečios transporto priemonės būklė, pagaminimo metai, kaina ir kt. Tačiau į ką labiausiai kreipia dėmesį naujų automobilių pirkėjai?

Atsiliepimai

Naujienos