fbpx

Galbūt artėja Jūsų įmonės šventė arba komandos formavimo renginys? Atraskite naują idėją!
Jei pabodo sėdėti tarp keturių sienų, šokite į automobilius ir pasivaržykite! Arba nustebinkite savo klientus bei partnerius, pakviesdami pasivaržyti bei įgyti naujų vairavimo įgūdžių juos…
Mes turime, ką Jums pasiūlyti! Tai edukacinio-pramoginio-varžybinio pobūdžio renginiai, kurie nuo kitų išsiskiria tuo, jog juose būtinai yra vairuojama.
Priklausomai nuo renginiui keliamų tikslų, jo forma gali būti labai įvairi. Žemiau pateikiame keletą pavyzdžių, o savo užklausą galite pateikti tuojau pat, tiesiog užpildydami užklausos formą.

ORIENTAVIMOSI RALIS

Turėsite puikią progą pademonstruoti savo išradingumą, kūrybingumą, pačias įvairiausias (geografines, istorines, etnografines, tiksliųjų mokslų ir kt.) žinias ir, žinoma, vairavimo bei navigavimo gebėjimus! Na, ir dar smagiai praleisite laiką puikioje kompanijoje…
Esame patyrę tokio pobūdžio renginių organizatoriai, tad pažadame: ne, tikrai nebus nesaugu daugiau, nei vairuojate įprastai. Ir tikrai nereikės nusižengti KET, nes važiuosite bendrojo naudojimo keliais…
Orientavimosi ralyje svarbu ne atvažiuoti pirmam, o kuo teisingiau ir tiksliau atlikti pateiktas užduotis. Beje, tarp šių užduočių gali būti paslėptų ir tam tikrų Jūsų profesinių klausimų.
Orientavimosi ralyje važiuojama ekipažais po 2-4 asmenis, varžantis tarpusavyje. Automobiliai užsakovo.
Tai visos dienos (ar bent gero pusdienio) trukmės renginys. Orientavimosi ralio ir starto vieta paprastai būna skirtingos, o ralio metu vidutiniškai nuvažiuojama 150-180 km (priklauso nuo maršruto).
Kiekvieną kartą maršrutą rengiame specialiai Jums, tad jis gali „nuvesti“ būtent ten, kur numatyta vakarinė Jūsų renginio dalis. O ji paprastai būna kupina dienos emocijų ir nekantraus laukimo – kas gi nugalėjo?

previous arrow
next arrow
previous arrownext arrow
Slider

VAIRAVIMO MEISTRIŠKUMO VARŽYBOS

Varžybų pradžioje gali vykti ir teorinė mokomoji dalis – renginio metu gauti vairavimo trenerių patarimai bus tikrai naudingi ir vairuojant įprastą dieną.
Taip pat gali būti organizuotas KET, saugaus vairavimo arba efektyvaus vairavimo žinių patikrinimo testas, kaip šių varžybų dalis.
O adrenalinas, atliekant įvairias specialias vairavimo užduotis aikštelėje arba žiedinėje trasoje, skatins pademonstruoti ne tik vairavimo techniką, bet ir psichologinį pasiruošimą susitvarkyti su jauduliu, kai sekasi arba nelabai…
Varžybos gali vykti tiek lengvaisiais automobiliais, tiek sunkiuoju transportu. Transportas užsakovo.
Tokio pobūdžio renginiai įprastai organizuojami uždarose (saugiose) aikštelėse arba autodrome.
Priklausomai nuo varžybų apimties, gali būti keletas skirtingų įskaitų ir keletas skirtingų rungčių.
Iki pat renginio pabaigos išlieka intriga, nes neįmanoma nuspėti, kas taps varžybų laimėtojais…

previous arrow
next arrow
previous arrownext arrow
Slider

NAUJŲ AUTOMOBILIŲ MODELIŲ PRISTATYMAS IR TESTAI

Tokių renginių tikslas – geriausiai pristatyti testuojamo modelio savybes.
O jų forma (ralis, varžybos ar kt.) priklauso nuo to, koks bus renginio tikslas, kiek yra testavimui skirtų automobilių ir kiek numatoma kviesti svečių bei pageidaujamos renginio lokacijos.
Renginys gali būti skirtas potencialiems klientams arba Jūsų pačių darbuotojams, siekiant, kad jie geriau pažintų savo produktą ir artimiausius jo konkurentus.
Į tokius renginius taip pat galima integruoti tiek mokomąją, tiek pramoginę dalį.
Esame pasirengę pasiūlyti Jums ir Jūsų svečiams kuo įdomesnį variantą.

previous arrow
next arrow
previous arrownext arrow
Slider

Renginiuose taip pat gali būti integruota:
važiavimai arba susitikimai su autosporto profesionalais,
pirmosios pagalbos teikimo mokymai
,
o taip pat ir komandos formavimo elementai ar kita…
Individualiai Jums pritaikytą pasiūlymą paruošime, jei suteiksite mums daugiau informacijos apie savo planuojamą renginį. Mūsų kontaktus ir užklausos formą rasite interneto svetainės viršuje.

Mielai bendradarbiaujame su renginių agentūromis, ypač, jei renginio dalyvių yra daugiau, kaip 50 – tuomet mes vykdome tik renginio „automobilinę“ dalį, o visomis kitomis pramogomis rūpinasi renginių agentūros profesionalai.

Atsiliepimai

Naujienos