fbpx

Tai UAB „Ecodriving LT“ slapukų ir duomenų privatumo politika. Mes rimtai vertiname Jūsų privatumą, todėl visi Jūsų asmens duomenys tvarkomi laikantis aktualių duomenų apsaugos įstatymų reikalavimų.

Tai, kokius Jūsų asmens duomenis tvarkome, priklauso nuo to, kaip naudojatės mūsų paslaugomis. Jūsų asmens duomenis mes tvarkome tik rinkodaros (rinkdami Jūsų užklausas bei susisiekdami dėl Jus galinčių dominti paslaugų) ir interneto svetainės lankomumo analizės tikslais.

Kas yra slapukai ir kaip jie veikia?

Slapukai yra nedideli informacijos failai, atsiųsti į Jūsų įrenginį (kompiuterį ar mobilųjį telefoną) iš Jūsų lankomų svetainių. Slapukai nekelia jokios grėsmės įrenginiams. Lankant svetainę Jūsų interneto naršyklė nuskaito slapuką, kuris nustato, pavyzdžiui, ar asmenys iš Jūsų įrenginio jau lankėsi mūsų svetainėje, įsimena atliktus veiksmus (pvz. svetainės kalbos pasirinkimas), renka apibendrintą svetainės lankomumo statistiką.

Kokius Jūsų duomenis renkame?

UAB „Ecodriving LT“ savo paslaugas įprastai teikia tik juridiniams asmenims, tačiau jeigu užklausą pateikiate kaip fizinis asmuo, tai mes prašome nurodyti šiuos pagrindinius Jūsų duomenis: vardas, pavardė, tel. numeris, el.pašto adresas bei pareigos (sąsaja) su įmone, kurios vardu teiraujatės dėl paslaugos. Ši informacija bus saugoma 2 metus arba tol, kol paprašysite ją pašalinti.

IP adresas (kompiuterį identifikuojantis individualus kodas) naudojamas tik Google Analytics interneto įrankio veiklai (duomenų apie lankytojus analizei). Mes nenaudojame IP adresų lankytojo identifikavimo tikslu.

Informacijos saugumas

Užtikriname, kad Jūsų duomenys nebus atskleisti jokiems tretiesiems asmenims, išskyrus išimtinius atvejus, kai mūsų paslaugos negalėtų būti sklandžiai teikiamos be mūsų įmonės partnerių pagalbos.

Kokius slapukus naudojame?

Mūsų interneto svetainėje naudojami slapukai padeda Jus atpažinti kaip lankytoją ir pagal Jūsų poreikius pritaikyti interneto svetainės turinį. Siekdami pagerinti svetainės funkcionalumą ir palengvinti naudojimąsi ja, naudojame tokius slapukus:

Slapuko pavadinimasSlapuko paskirtisSlapuko galiojimo laikas
DSIDGoogle Analytics fiksuoja lankomumo statistiką2 savaitės
IDEGoogle Analytics fiksuoja lankomumo statistiką2 metai
__utmaGoogle Analytics fiksuoja lankomumo statistiką2 metai
__utmzGoogle Analytics fiksuoja lankomumo statistiką3 mėnesiai
_gaGoogle Analytics fiksuoja lankomumo statistiką2 metai
_gat_gtag_UA_21687400_1Google Analytics fiksuoja lankomumo statistikąIki uždaroma naršyklė
_gidGoogle Analytics fiksuoja lankomumo statistiką1 dieną

Kaip pašalinti slapukus iš savo įrenginio?

Jei norite apriboti slapukus arba juos ištrinti, tai galite padaryti interneto naršyklės nustatymuose. Informaciją, kaip tai padaryti, galite rasti naršyklių pagalbos puslapiuose.

Šios taisyklės gali būti keičiamos, laikantis slapukų naudojimą reglamentuojančių teisės aktų.

Išsamiau apie BDAR (Bendrąjį duomenų apsaugos reglamentą) skaitykite čia.

Jei Jums iškiltų klausimų, maloniai prašome kreiptis el.paštu info@ecodriving.lt.

Atsiliepimai

Naujienos