fbpx

Kompetencijos kėlimo mokymai vairuotojų mokytojams ir vairavimo instruktoriams

Kviečiame vairuotojų mokytojus ir/arba vairavimo instruktorius kelti savo profesines kompetencijas, atnaujinant ir papildant turimas žinias bei įgūdžius.

MOKYMŲ PROGRAMOS

TEMAMOKYMO FORMADALYVIŲ SKAIČIUS GRUPĖJETRUKMĖ, val.
EKOVAIRAVIMO INTEGRAVIMAS Į BESIMOKANČIŲJŲ VAIRUOTI MOKYMĄ*teorija ir praktika68
MOKYMO METODINIO PLANO SUDARYMASteorijamax 203

Galimos ir kitos temos – parengsime naują programą, atsižvelgdami į Jūsų poreikį ir mokymams keliamus tikslus.

Mokymų dalyviams bus įteikti pažymėjimai.

*Dėmesio! UAB „Ecodriving LT“ mokymų programa „Ekovairavimo diegimas į besimokančiųjų vairuoti mokymą“ 2018 m. kovo 6 d. buvo įtraukta į programų, dalinai finansuojamų pagal Lietuvos Respublikos 2014-2020 metų Europos Sąjungos fondų investicijų veiksmų programą „Kompetencijų vaučeris“, registrą. Programos registracijos nr. P17/454. Pagal šią programą, įmonė-pareiškėja gali susigrąžinti dalį mokymams išleistų lėšų.

Sužinokite daugiau apie tai, kam skirta programa „Kompetencijų vaučeris“  ir kokių reikia dokumentų, pateikiant prašymą.

Atsisiųskite informaciją apie mokymų programą „Ekovairavimo integravimas į besimokančiųjų vairuoti mokymą“.

Norėdami dalyvauti mokymuose, prašome susisiekti su mumis šios svetainės viršuje pateiktais kontaktais.

 

Primename, kad pagal Reikalavimų vairavimo mokykloms aprašą, patvirtintą Valstybinės kelių transporto inspekcijos prie Susisiekimo ministerijos viršininko 2014 m. balandžio 30 d. įsakymu Nr. 2B-85 „Dėl reikalavimų vairavimo mokykloms aprašo patvirtinimo“ per kiekvienus 5 metus (pradedant nuo teisės suteikimo) vairuotojų mokytojai ir vairavimo instruktoriai turi tobulintis ne mažiau kaip 30 valandų.

 

MŪSŲ PATIRTIS: turime patirties apmokant vairavimo instruktorius Lietuvoje, o taip pat pagal specialias programas esame mokę Lietuvos (VĮ „Regitra“) ir Gruzijos egzaminuotojus. Apie šiuos mokymus plačiau skaitykite interneto svetainės skyriuje PROJEKTAI.

 

Atsiliepimai

Naujienos