fbpx

2017 m. pabaigoje vykdytas tarptautinis mokymų projektas, kurio dalyviais tapo Gruzijos (Sakartvelo) egzaminuotojai. Šių mokymų tikslas – išmokti egzaminuoti būsimuosius vairuotojus realiame eisme. Mokymai vyko Gruzijoje, Rustavi mieste. Juose dalyvavo 32 asmenys.

2017 m. rugsėjo 2 d. Kaune, S. Dariaus ir S. Girėno aerodrome vyko Transportininko dienos minėjimas, į kurį buvo pakviesti Lietuvos nacionalinės automobiliais asociacijos “LINAVA” nariai kartu su šeimomis. Šventės dalimi ir pagrindiniu akcentu tapo vairavimo meistriškumo varžybos.

Kaip ir prieš metus, nemokamas saugaus eismo renginys visai šeimai „Eismo kiškiai“ rugsėjo pirmąjį šeštadienį šurmuliavo Vilniuje, prie Baltojo tilto. Jo metu vaikų ir jų tėvelių laukė daugybė veiklos – interaktyvios saugaus eismo pamokėlės, pramogos ir koncertai.

„Eismo kiškiai“ – tai viešas socialinis-edukacinis renginys visai šeimai su vaikais. 2014 m. renginio metu vyko įvairūs su saugiu eismu susiję mokymai: kaip saugiai elgtis gatvėje, kaip suteikti pirmąją pagalbą. Taip pat veikė kūrybinės dirbtuvės, koncertavo žinomi atlikėjai ir saviveikliniai kolektyvai.

Atsiliepimai

Naujienos