fbpx

Kaip ir prieš metus, nemokamas saugaus eismo renginys visai šeimai „Eismo kiškiai“ rugsėjo pirmąjį šeštadienį šurmuliavo Vilniuje, prie Baltojo tilto. Jo metu vaikų ir jų tėvelių laukė daugybė veiklos – interaktyvios saugaus eismo pamokėlės, pramogos ir koncertai.

Nuo pat ryto šimtai šeimų plūdo į renginį, daug jų – su dviračiais, nes šių metų renginys akcentavo dviračiais važinėjančių vaikų saugumą ir dalijosi visai šeimai vertinga informacija.
Koncertai, mago pasirodymas, pamokėlės improvizuotoje sankryžoje, gyvybės gelbėjimo ir meninių rankdarbių mokyklėlės – visa tai laukė vaikų, kartu su saugaus eismo „mokytoja“, bene mylimiausiu vaikų personažu – Kake Make.

Susirinkusius vilniečius sveikino renginio partnerių atstovai: sveikinimą siuntė Vilniaus meras Remigijus Šimašius, palinkėjęs vaikams saugaus rugsėjo ir budrumo kelyje, Vilniaus mero pavaduotojas Linas Kvedaravičius, neabejojęs, kad šių metų „Eismo kiškių“ pamokos atneš naudos ne tik mažiesiems kiškiams, bet ir jų tėveliams. Vilniaus apskrities policijos linkėjimus perdavė komisarė Aistė Dijokaitė, priminusi, kad tėvai yra pirmieji vaiko mokytojai ir didžiausi autoritetai, todėl kartu su jais įgytos žinios sėja saugumą šeimose.

Socialinį-edukacinį renginį šeimai „Eismo kiškiai“ inicijavo gyventojų saugumu besirūpinanti bendrovė „Mokilizingas“, kartu su Vilniaus miesto savivaldybe, Lietuvos Raudonuoju kryžiumi ir Vilniaus apskrities VPK kelių policijos valdyba. Renginį organizavo UAB „Ecodriving LT“ ir renginių agentūra „Correctus“.

Atsiliepimai

Naujienos