fbpx

2017 m. pabaigoje vykdytas tarptautinis mokymų projektas, kurio dalyviais tapo Gruzijos (Sakartvelo) egzaminuotojai. Šių mokymų tikslas – išmokti egzaminuoti būsimuosius vairuotojus realiame eisme. Mokymai vyko Gruzijoje, Rustavi mieste. Juose dalyvavo 32 asmenys.

Siekiant vykdyti Europos Sąjungos direktyvą 2006/126/ES, Gruzijoje ketinama keisti vairuotojų egzaminavimo tvarką. Numatoma, kad  būsimieji vairuotojai praktikos egzaminą laikys ne tik aikštelėje, kaip buvo iki šiol, bet ir realiame eisme.

Egzaminuotojų mokymai vyko dviem etapais

Mokymų programą sudarė du etapai. Pirmojo etapo metu, kurio trukmė 3 dienos, mokymų dalyviai pagerino savo vairavimo įgūdžius, mokydamiesi Europoje priimto šiuolaikinio vairavimo stiliaus. Taip pat kartu su treneriais jie gilinosi į vairavimo vertinimo kriterijus bei mokėsi juos atpažinti bei teisingai įvertinti.

Antrojo etapo metu, kuris truko dar dvi dienas, mokymų dalyviai ne tik įtvirtinom žinias, bet taip pat daug dirbo su metodiniais, psichologiniais, komunikacijos įgūdžiais. Jie mokėsi taikyti tokius vertinimo principus ir būdus, kad būsimasis vairuotojas būtų paskatintas tapti geru, asakingą ir saugų vairavimo stilių įsisavinusiu vairuotoju.

Mokymų programą paruošė ir vykdė „Ecodriving LT“ komanda.

 

Atsiliepimai

Naujienos