fbpx

Dešimtis milijonų automobilių entuziantų visame pasaulyje vienijantis britų žurnalas „Topgear“ užbaigdamas 2019-uosius atskleidė, kurie 10 automobilių labiausiai domino žmones per pastarąjį dešimtmetį.

Populiariausių dešimtmečio automobilių apžvalgos dešimtuke nemažai staigmenų. Jei automobilis prabangiausias, nereiškia, kad būtent jis labiausiai domino skaitytojus. Taigi, dešimt karščiausių 2019-ųjų naujienų atrodo taip:

Antrasis penketukas

10-oje vietoje aptinkame „Mercedes-Benz C-Class“, kuris anot žurnalo atrodo beveik taip pat kaip ir senesnis modelis. Kaip ir anksčiau, Mercedes pasižymėjo sukurdamas komforto, technologijų ir klasikos harmoniją.

9-oje vietoje atsidūrė „Tesla Model 3“, kuris sudrebino automobilių rinką. Viskas, ką „Tesla“ kūrė iki šiol, buvo kuriama dėl šio modelio.

8-oje vietoje – „Peugeot 3008“, krosoveris, kurio komplektacija puikiai tinkama asfaltui.

7-oje vietoje randame „Volvo XC60“ – visureigį, kuris saugią šeimos kelionę paverčia stilinga.

6-oji vieta atiteko „Volkswagen Tiguan“, kuris nepabėgo nuo pirmtako ir yra įsitvirtinęs rinkoje, kaip patikimas automobilis.

Pirmasis penketukas

5-oje vietoje atsidūrė „Land Rover Discovery Sport“, kuris ignoruoja sportiško visureigio savybes ir padeda mėgautis komfortu.

4-oje vietoje – „Ford Focus“. Jis maloniausiai vairuojamas paprastas hečbekas.

3-oje vietoje aptinkame dar vieną „Mercedes“. Šįkart tai „Mercedes-Benz A-Class“, kuriame dizainas ir interjeras turi pirmenybę prieš tai, kaip jis valdomas.

2-oje vietoje lietuvių pamėgtas „Mazda CX-5“. Tai miesto visureigis, kuris pranoko net didžiausių skeptikų lūkesčius.

Ir štai, pirmoje vietoje atsidūrė jis. Daugiausiai dėmesio sulaukęs automobilis. Ir ne, tai ne koks šimtus tūkstančių eurų kainuojantis automobilis. Tai Rumunijoje pagamintas „Dacia Duster“, kurio kaina Lietuvoje prasideda nuo 10,4 tūkst. eurų. Tačiau jis sužavėjo ekspertus, kurie teigia, jog toks automobilis vertas didesnės pinigų sumos.

Tik priminsime, jog prieš maždaug mėnesį „Dacia Duster“ buvo pasirinktas vežioti popiežiui.

Nuotraukos gamintojų.

Šaltinis: lrt.lt

Atsiliepimai

Naujienos