fbpx

Ekovairavimo testai su žvaigždėmis – gerai Lietuvoje žinomais pramogų ir sporto pasaulio atstovais – patvirtino, jog ekovairavimo principai veikia! Dvylika šio projekto dalyvių kartu su „Ecodriving LT“ ekovairavimo instruktoriumi išbandė penkis skirtingus „Audi“ modelius. Vidutinė pasiekta degalų ekonomija sudarė 14%.

Ką gi įrodė ekovairavimo testai ir kokie jų rezultatai?

Kartu su „Moller Auto Vilnius“ bei delfi.lt penkias savaites vykdytame “Ekovairavimo testų” projekte dalyvavo 12 Lietuvoje viešai matomų žmonių, kurie kartu su „Ecodriving LT“ ekovairavimo instruktoriumi išbandė penkis skirtingus „Audi“ modelius – vidutinė jų pasiekta degalų ekonomija sudarė 14%.

Ir nors geri vairuotojai intuityviai jautė, ką reikia daryti, vis dėlto profesionalaus instruktoriaus patarimai veikė: individualiai pasiekta ekonomija svyravo nuo 2 iki 28%.

Pagrindinį „Ekovairavimo testų“ prizą ir „Ekonomiškiausio Audi vairuotojo“ titulą pelnė Vytautas Rumšas, vairavęs Audi A1 Sportback 1.6 Tdi 90 AG S-tronic ir jau kontrolinio važiavimo metu pagerinęs gamintojo nurodomas vidutines degalų sąnaudas mieste net 9,8%.

Specialųjų UAB „Ecodriving LT“ prizą Nerijus Juška, vairavęs Audi Q5 2.0 Tdi quattro 177 AG S-tronic, už testų metu pasiektą didžiausią tarp projekto dalyvių degalų ekonomiją – net 27,96%.

Projektas ne tik patvirtino, jog bet kuris vairuotojas be didesnių pastangų gali pritaikyti ekovairavimo stilių savo kasdieninėse kelionėse, bet ir aktyviai traukė visuomenės dėmesį.

2012 m. lapkričio 09 d. reportažas. Autorius: DELFI TV

 

2012 m. lapkričio 16 d.
Jokūbas Bareikis ir Vytautas Rumšas

 

Vaizdo reportažo autorius: DELFI TV

 

2012 m. lapkričio 23 d.
Deividas Norvilas ir Ieva Gervinskaitė

 

Vaizdo reportažo autorius: DELFI TV

 

2012 m. lapkričio 30 d.
Nerijus Juška, Natalija Bunkė ir Linas Adomaitis

 

Vaizdo reportažo autorius: DELFI TV

 

2012 m. gruodžio 7 d.
Virgilijus Alekna, Evaldas Petrauskas ir Vidas Blekaitis

 

Vaizdo reportažo autorius: DELFI TV

 

2012 m. gruodžio 14 d.
Liutauras Čeprackas ir Alfas Ivanauskas

 

Vaizdo reportažo autorius: DELFI TV

 

Laimėtojai

Nerijus Juška ir Vytautas Rumšas

ekovairavimo testo nugaletojai

Atsiliepimai

Naujienos