fbpx

„Damų ralis“ – pirmą kartą Lietuvoje organizuotas automobilių ir orientavimosi sporto renginys, kurio išskirtinis bruožas: už vairo – tik moterys. 2012 metų ralyje dalyvavo 33 ekipažai, iš jų dauguma buvo išimtinai moteriški, vos keli ekipažai buvo mišrūs. Renginys buvo skirtas kovai prieš krūties vėžį.

Renginiu buvo siekiama dar kartą atkreipti dėmesį ir skleisti informaciją apie moterų onkologinių ligų profilaktiką bei savalaikį gydymą, todėl renginio pradžioje dalyves sveikino ir aktualia informacija dalinosi Vilniaus universiteto Onkologijos instituto Radiologijos, branduolinės medicinos ir konsultacijų centro Radiologijos skyriaus vedėja gydytoja radiologė dr. Rūta Grigienė bei to paties centro vadovė docentė Simona Letautienė.

„Damų ralio“ dalyvių laukė intensyvi visos dienos programa: orientavimosi ralis nuostabiomis trijų Lietuvos sostinių – Vilniaus, Kernavės, Trakų apylinkėmis. Kernavėje ralio dalyvius pasitiko vienas iš 2010-aisiais metais vykusio istorinio 2000 km žygio Vytauto Didžiojo keliais organizatorių Česlovas Marcinauskas kartu su savo kumele Žyga, su kuria jis ir įveikė maršrutą iki Juodosios jūros.

Ralyje netrūko ir netikėtumų. Pasiekus UAB „Tuvlita“ techninės apžiūros stotį, dalyvių čia laukė ne tik specialistų konsultacija, bet ir testas. O greta esančioje VĮ „Regitra“ egzaminų aikštelėje dalyvėms teko sudalyvauti ir automobilio valdymo meistriškumo varžybose. Renginio metu vyko smagios fotosesijos, konkursai, o kai kurie dalyviai savo įspūdžiais galėjo pasidalinti tiesioginiame radijo stoties „Kelyje“ eteryje.

Renginio pabaigoje dalyvių laukė daugybė renginio partnerių prizų, o „Damų ralio‘2012“ nugalėtojomis tapo Viktorija Pūrienė ir Laura Imšaitė.

 

 

Atsiliepimai

Naujienos