fbpx

Italijos koncernas „Fiat Group Automobiles“ jau penktus metus paeiliui iš visų pernai Europoje parduotų automobilių pasiekė mažiausią anglies dvideginio (CO2) emisijos lygį. Praėjusiais metais „Fiat“ automobiliai į aplinką išmetė vidutiniškai 118 gramų CO2 kilometrui kelio – tai 5 gramais mažiau nei 2010 metais.

Iš viso per penkerius metus „Fiat Group Automobiles“ sumažino vidutinę CO2 emisiją 14 proc. – nuo 137,3 iki 118,2 g/km. Ir tai jau yra ženkliai mažiau nei Europos Sąjungoje nustatytas rodiklis 2015 m. – iki 130 g/km.

Koncerno atstovų teigimu, tai labai svarbus viso koncerno darbo aplinkosaugos srityje pasiekimas ir įvertinimas, skatinantis ir toliau skirti ypatingą dėmesį inovatyviems sprendimams.Fiat500-twinair

Kaip vienus svarbiausių pastarųjų metų technologinių sprendimų koncernas išskiria „ekologiškiausiu“ pasaulyje pripažintą benzininį TwinAir variklį su turbina, alternatyvių degalų, metano/angliavandenilio (LPG) naudojimą bei ekonomišką ir ekologišką vairavimą skatinančios „eco:Drive“ technologijos įdiegimą „Fiat“ automobiliuose.

Visos „Fiat“ automobilių draugiškumą aplinkai lemiančios technologijos yra kuriamos po „Air Technologies” prekės ženklu. Per 20 paskutinių metų rinkai pristatyta daugybė „Air Technologies” pažymėtų revoliucinių sprendimų, kurie neturi neigiamo poveikio aplinkai ir išsaugo itališkiems automobiliams būdingą vairavimo malonumą.

Anot įgaliotosios „Fiat“ atstovės Baltijos šalyse „Autobrava“ vadovo Lino Paulausko, „Fiat“ automobilių pirkėjai Lietuvoje taip pat skiria vis daugiau dėmesio mažiems automobilių aplinkos taršos rodikliams ir dažnai šią priežastį pamini kaip lemiamą, renkantis „Fiat“ automobilius.

Šaltinis: www.lrytas.lt

Atsiliepimai

Naujienos