fbpx

Energetinis auditas atliekamas, ieškant resursų, kaip sunaudojant mažiau energijos padidinti įmonės veiklos efektyvumą. Ekovairavimas – itin greita ir nebrangi priemonė įmonės transporto ūkio kaštų mažinimui. Kviečiame skaityti toliau ir susipažinti su energetinio audito specialistų parengta medžiaga, kaip ekovairavimo privalumus galite išnaudoti ir Jūs.

Yra nustatyta, kad transporte sunaudojamos energijos (kurią daugiausia sudaro iškastinis kuras) kiekis yra didžiausias iš visų sektorių (pramonės, paslaugų, žemės ūkio, namų ūkio ir kt.), todėl taršos mažinimo problema jame yra ypatingai aktuali, o palyginti nedidelis procentinis sutaupymas atspindi ženklesnes absoliučias reikšmes.

Ecodriving LT jau nuo 2011-ųjų metų vykdo efektyvaus vairavimo (ekovairavimo) mokymų stebėseną. Per tokį ilgą laiką susikaupė labai daug įdomių duomenų apie neišnaudojamus vairuotojų rezervus, kuriuos visai nesudėtinga paversti nauda įmonei. Šiais sukauptais duomenimis pasinaudojo energetinio audito specialistai.

Plačiau apie tai skaitykite čia>

 

Atsiliepimai

Naujienos