^Į viršų
  • 1 SAUGAUS VAIRAVIMO MOKYMAI
  • 2 SAUGAUS VAIRAVIMO MOKYMAI
  • 3 EKOVAIRAVIMO MOKYMAI
  • 4 EKOVAIRAVIMO MOKYMAI
  • 5 AUTOMOBILINIAI RENGINIAI
baner

Naujienos

Pusė eismo įvykio deklaracijų užpildoma neteisingai: kokių klaidų vengti

eismo deklaracijaŽiemą daugėjant eismo įvykių, draudikai įspėja – maždaug pusė pateikiamų eismo įvykių deklaracijų yra su klaidomis. Vienos didžiausių draudimo bendrovių „Gjensidige" ekspertai sako randą netikslumų kas antroje deklaracijoje. Klaidos deklaracijoje reiškia ilgesnį įvykio nagrinėjimo laiką ir ne taip skubiai gaunamą draudimo išmoką.

Skaityti daugiau...

Pagal naujų automobilių pardavimus Lietuva – vis dar trečia nuo galo ES

Naujų lengvųjų automobilių pardavimai Lietuvoje išlaiko stabilų augimą, rašoma pranešime žiniasklaidai. 2016 m. Lietuvoje parduota 23 tūkst. 113 naujų M1 ir N1 kategorijos automobilių, arba beveik penktadaliu (18,9 proc.) daugiau negu 2015 m., skelbia Lietuvos autoverslininkų asociacija (LAA).

Skaityti daugiau...

„Regitros“ patarimas saugaus eismo pedagogams – ugdant mokinius galvoti apie vairavimą kaip apie eismo dalyvių bendravimą

M small„Saugus vairavimas – taupus ir kultūringas: jei mokydami nepamirštume į šią privilegiją žiūrėti kaip į komunikacinę veiklą tarp eismo dalyvių, tuomet problemų saugaus eismo srityje gerokai sumažėtų", – įsitikinęs Saulius Šuminas, „Regitros" generalinio direktoriaus pavaduotojas.

Skaityti daugiau...

„Continental“ pristato esmines ateities mobilumo naujienas

titul smallPažangios vairuotojo pagalbinės sistemos, didesnis automobilių saugumas, mažesnė tarša ir jungiamumas: „Continental" siūlo pačius naujausius ir pažangiausius automobilių pramonės programinės įrangos bei mobilumo sprendimus.

Skaityti daugiau...

Volvo Trucks Drivers’ Fuel Challenge 2016 arba kodėl malonu vairuoti Volvo

MindaugasTumas smallPenktą kartą „Volvo Trucks" iniciatyva surengtų ekonomiško sunkvežimių vairavimo „The Drivers' Fuel Challenge" finalinio etapo dalyviai 2016 m. gegužės 28 d. tradiciškai varžėsi Kačerginės „Nemuno žiede".

Skaityti daugiau...

Atsiliepimai

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas

Copyright © 2017. ecodriving.lt Teisės saugomos.

Facebook flicker