fbpx

2017 m. pabaigoje vykdytas tarptautinis mokymų projektas, kurio dalyviais tapo Gruzijos egzaminuotojai, o mokymų tikslas – išmokti egzaminuoti būsimuosius vairuotojus realiame eisme. Mokymai vyko Gruzijoje, Rustavi mieste. Mokymuose dalyvavo 32 asmenys.

Gruzijoje nuo 2018 metų, siekiant vykdyti Europos Sąjungos direktyvą 2006/126/ES, keičiama vairuotojų egzaminavimo tvarka – būsimieji vairuotojai praktikos egzaminą laikys ne tik aikštelėje, kaip buvo iki šiol, bet ir realiame eisme.

Mokymų programą sudarė du etapai. Pirmojo etapo metu, kurio trukmė 3 dienos, mokymų dalyviai pagerino savo vairavimo įgūdžius, mokydamiesi Europoje priimto šiuolaikinio vairavimo stiliaus, o taip pat kartu su treneriais gilinosi į vairavimo vertinimo kriterijus bei mokėsi juos atpažinti bei teisingai įvertinti.

Antrojo etapo metu, kuris truko dar dvi dienas, mokymų dalyviai ne tik įtvirtinom žinias, bet taip pat daug dirbo su metodiniais, psichologiniais, komunikacijos įgūdžiais – mokėsi taikyti tokius vertinimo principus ir būdus, kad būsimasis vairuotojas būtų paskatintas tapti geru, asakingą ir saugų vairavimon stilių įsisavinusiu vairuotoju.

 

Atsiliepimai

Naujienos