^Į viršų
  • 1 SAUGAUS VAIRAVIMO MOKYMAI
  • 2 SAUGAUS VAIRAVIMO MOKYMAI
  • 3 EKOVAIRAVIMO MOKYMAI
  • 4 EKOVAIRAVIMO MOKYMAI
  • 5 AUTOMOBILINIAI RENGINIAI
baner

XXI a. VAIRUOTOJAS – KOKS JIS?

Šiandien vairavimas daugeliui mūsų yra kasdienis reiškinys - ir asmeniniame gyvenime, ir profesinėje veikloje. Ir dauguma darbdavių renkasi būtent tuos darbuotojus, kurių mobilumo galimybės didesnės.

Savo profesiniam tobulėjimui nuolat skiriame dėmesio, nes žinome, jog konkurencinėmis sąlygomis negalime sau leisti atsilikti nuo naujovių pažinimo ir įsisavinimo.

Bet ar tikrai pakankamai dėmesio skiriame savo vairavimo įgūdžiams?

Ar jaučiamės saugūs, vos palikę vairavimo mokyklos suolą?

Ar jaučiasi saugūs labiau patyrę vairuotojai, kai Lietuvoje kasmet daugiau, nei 40 000 asmenų, daugiausia jaunimo, įgyja teisę vairuoti automobilį?  

Šiuolaikinio vairuotojo kelyje laukia daugybė iššūkių. Jis privalo būti:

VISUOMENIŠKAS ir ATSAKINGAS, nes jis kelyje – tik dalelytė visuomenės. Nes kiekvieną sekundę nuo kiekvieno iš mūsų veiksmų priklauso kitų eismo dalyvių gerovė, sveikata ar net gyvybė.

SAUGUS – gerai pažįstantis savo gebėjimus ir automobilį, gebantis planuoti savo veiksmus ir priimti tokius sprendimus, kad nepatektų į autoįvykį pats ir nesukeltų problemų kitiems.

RACIONALUS – nešvaistantis savo energijos bereikalingiems veiksmams, išmanantis, kaip taupyti automobilio resursus ir tuo pačiu suvokdamas, jog taip prisideda ir prie aplinkos tausojimo.


 

 

Atsiliepimai

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas

Copyright © 2017. ecodriving.lt Teisės saugomos.

Facebook flicker