^Į viršų
  • 1 SAUGAUS VAIRAVIMO MOKYMAI
  • 2 SAUGAUS VAIRAVIMO MOKYMAI
  • 3 EKOVAIRAVIMO MOKYMAI
  • 4 EKOVAIRAVIMO MOKYMAI
  • 5 AUTOMOBILINIAI RENGINIAI
baner

Saugus vairavimas

SAUGUS vairavimas – tai visų pirma atsakingas ir apgalvotas vairavimas, o tokio vairavimo stiliaus suformavimas gali padėti išvengti pavojingų situacijų ir galbūt net išgelbėti gyvybę. Todėl saugaus vairavimo mokymų tikslas – padėti besimokančiajam pažinti savo, kaip vairuotojo, ir vairuojamos transporto priemonės galimybių ribas.

Svarbu suprasti, jog ekstremalus vairavimas – iššūkis net ir patyrusiam autosportininkui. Dėl to eilinis vairuotojas turėtų suvokti, jog jo saugumas kelyje pirmiausia priklauso nuo jo paties TEISINGŲ SPRENDIMŲ. Jei jie bus tinkami, tai ekstremalaus vairavimo įgūdžių galbūt niekada ir neprireiks.

Teorinės mokymų dalies metu aptariamos šiuolaikinės vairavimo sąlygos bei jų ypatumai, atsižvelgiant į automobilių ir transporto infrastruktūros technologinius pokyčius. Akcentuojamos tipinės vairuotojų klaidos, mokymų dalyviai paskatinami suprasti savo asmenines saugaus vairavimo spragas.

Mokymus organizuojame įmonėms.
Daugiau sužinoti apie vairuotojų mokymo programas galite pasirinkę skyrių pagal vairuojamas transporto priemones: lengvieji automobiliai arba sunkusis transportas.

teorija 1teorija 2

Praktiniai saugaus vairavimo mokymai organizuojami:

Specializuotuose autodromuose ant slidžių dangų ir su vandens kliūtimis Tobulinama saugaus vairavimo technika, esant sudėtingoms vairavimo sąlygoms.
Išsiaiškinamos vairuotojo individualios galimybės kontroliuoti automobilį avarinėse situacijose.
Susipažįstama su populiariausių saugos sistemų veikimo principais.
Uždarose aikštelėse*
Realiomis eismo sąlygomis Išsiaiškinami neteisingi vairavimo įpročiai, tobulinama vairavimo technika (derinama su ekovairavimu).

Atliekant užduotis besimokančiojo automobilyje visada yra saugaus vairavimo treneris, realiu laiku paaiškinantis klaidas ir teikiantis kaip tik tam vairuotojui reikalingus patarimus.

Mokymai įprastai organizuojami besimokančiųjų transporto priemonėmis. Pagal atskirą susitarimą transporto priemonės gali būti nuomojamos.
*Mokantis įprastoje aikštelėje, jei nepakankamai slidu, dalis užduočių gali būti atliekama organizatorių lengvuoju automobiliu su specialiomis slydimą imituojančiomis padangomis (tokie mokymai organizuojami ir šiltuoju metų laiku).

saugus lengv 1saugus lengv 2jpg

saugus sunkv.1saugus sunk.2

saugus lengv Tr1saugus lengv Tr2

Jei norėtumėte gauti pasiūlymą, labai prašome kreiptis

el. paštu Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. arba skambinti tel.nr. +370 687 73005

arba
Paspauskite čia ir PATEIKITE UŽKLAUSĄ DĖL MOKYMŲ

 

 

Atsiliepimai

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas

Copyright © 2017. ecodriving.lt Teisės saugomos.

Facebook flicker