^Į viršų
  • 1 SAUGAUS VAIRAVIMO MOKYMAI
  • 2 SAUGAUS VAIRAVIMO MOKYMAI
  • 3 EKOVAIRAVIMO MOKYMAI
  • 4 EKOVAIRAVIMO MOKYMAI
  • 5 AUTOMOBILINIAI RENGINIAI
baner

Komanda

Mūsų profesionalumas ir kompetencija vairavimo mokymo srityje pagrįsti ilgamete praktika, nuolatine savišvieta ir naujausių ES šalyse pripažįstamų pažangių žinių bei mokymo metodų integravimu kasdieninėje veikloje.

 

Vaida Balčiūnienė
Direktorė
Mokymų koordinatorė

+370 687 73005     Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

 
 
 
 
 
Vitoldas Milius 
Lektorius-moderatorius
 
 
 
Artūras Pakėnas
Sertifikuotas ekovairavimo instruktorius, aktyviai praktikuojantis vairavimo treneris, dirbantis tiek su „pradinukais", tiek su sunkiai vairavimą įsisavinančiais vairuotojais.
 
 
 
Andrejus Savčenko
Sertifikuotas ekovairavimo instruktorius, itin patyręs saugaus vairavimo treneris, dirbantis ir su eiliniais vairuotojais, ir su profesionalais.
PiotrPavliukevic EcodrivingLT
 
 
 
 
Piotr Pavliukevič
Vairuotojas profesionalas, efektyvaus ir saugaus vairavimo treneris.

Siekiame suburti dar didesnę kompetetingų specialistų komandą, kuri teiktų itin kokybiškas vairuotojų mokymo paslaugas (ne tik Lietuvoje) visoms vairuojančių asmenų grupėms: eiliniams vairuotojams ir įvairių sričių vairuotojams profesionalams bei vairavimo instruktoriams.
Jei manote, kad Jūsų patirtis ir išsilavinimas yra tinkamas, o požiūris į mokymo metodiką šiuolaikiškas, laukiame Jūsų motyvacinio laiško el. paštu Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį..

Atsiliepimai

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas

Copyright © 2017. ecodriving.lt Teisės saugomos.

Facebook flicker