^Į viršų
  • 1 SAUGAUS VAIRAVIMO MOKYMAI
  • 2 SAUGAUS VAIRAVIMO MOKYMAI
  • 3 EKOVAIRAVIMO MOKYMAI
  • 4 EKOVAIRAVIMO MOKYMAI
  • 5 AUTOMOBILINIAI RENGINIAI
baner

Ekovairavimas - kas tai?

EKOVAIRAVIMAS – šiuolaikinis atsakingas ir racionalus vairavimo stilius, kai važiuojama atsižvelgiant į eismo srauto dinamiką, bet kartu saugiai, tausojant transporto priemonę ir sunaudojant mažiau degalų.

Ekovairavimo stilius didžiosiose Europos šalyse yra ne tik pripažįstamas kaip naujas modernus vairavimo stilius, bet ir sparčiai populiarėja. Kai kuriose šalyse, taip pat ir Lietuvoje, ekovairavimo principai jau yra integruoti ir į pradedančiųjų B kat. vairuotojų rengimo programą bei egzaminą.

Ekovairavimo gali mokytis ir greitai išmoksta bet kuris vairuotojas, t.y. skirtingą vairavimo patirtį turintys vairuotojai individualiai atranda, kokius savo vairavimo įpročius jie turi pakoreguoti ir taip susikuria naują sau priimtiną vairavimo stilių.

Ekovairavimo principai veikia, vairuojant bet kokį automobilį, nepriklausomai nuo jo markės, amžiaus, pavaros ar degalų tipo.

Ekovairavimo mokymai vyksta realiomis eismo sąlygomis mieste, važiuojant lengvuoju automobiliu individualiai su treneriu jo iš anksto paruoštu maršrutu.

Mokymus organizuojame įmonėms.

Daugiau sužinoti apie vairuotojų mokymo programas galite pasirinkę skyrių pagal vairuojamas transporto priemones: lengvieji automobiliai arba sunkusis transportas.

 

Kokie tikėtini rezultatai ir nauda?

SAUGUMAS. EKONOMIJA. EKOLOGIJA. SVEIKATA.

Įvaldžius ekovairavimo principų naudojimą, vairavimas tampa saugesnis – gerokai sumažėja tikimybė patekti į autoįvykį. Be to, labiau tausojama transporto priemonė, tad mažėja išlaidos remontui ir automobilio eksploatavimo priemonėms, sudaromos sąlygos nedidinti draudimo kainos.

Tiek remiantis mūsų jau vykdytų mokymų patirtimi, tiek turima kitų ES šalių statistika, galime teigti, jog pamokos metu besimokantiesiems pavyksta sutaupyti 5-25% degalų (priklausomai nuo besimokančiojo jau turimų įgūdžių), o grupės vidurkis paprastai būna ~15%. Ilgalaikis mokymų efektas – 7-8% mažesnės degalų sąnaudos.

Jei po kurio laiko mokymas tęsiamas, pasiekti rezultatai užtvirtinami, o ekonominė nauda, lyginant su pradiniais duomenimis, gali būti ir didesnė. Atitinkamai mažėja ir poveikis aplinkai.

Ne mažiau svarbu tai, kad vairuotojas, vien tik pakoregavęs savo požiūrį į vairavimą, išlieka darbingesnis – rečiau patenka į sudėtingas situacijas, kurios gali baigtis sužalojimu ar mirtimi, o taip pat patiria mažiau streso.

 

Ecowill LT2012 4eco 6

Štai keletas ekovairavimo patarimų:

• Kaip galima ilgiau važiuoti pastoviu greičiu, važiuojant kuo aukštesne pavara ir išlaikant kuo žemesnes variklio apsukas.

• Vengti transporto kamščių, kad kuo mažiau reikėtų stabdyti bei akceleruoti.

• Norint sumažinti greitį (leidžiantis nuo kalno, artėjant prie šviesoforo), pavaros neišjungti, tik kaip galima anksčiau nukelti koją nuo akceleratoriaus pedalo.

• Vengti važiuoti didesniu, nei 90-100 km/h greičiu.

• Reguliariai tikrinti padangų slėgį.

• Oro kondicionierių ir kitus elektrinius prietaisus automobilyje naudoti tik tada, kai jie būtini.

• Nesivežioti automobilyje nebūtinų tuo metu daiktų, nuimti stogo bagažines bei jų laikiklius.

• Išjungti variklį, jei stovėsite ilgiau kaip 2-3 min.

 

Jei norėtumėte gauti pasiūlymą, labai prašome kreiptis

el. paštu Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. arba skambinti tel.nr. +370 687 73005

arba
Paspauskite čia ir PATEIKITE UŽKLAUSĄ DĖL MOKYMŲ

eco 1eco 2eco 4eco 3eco 5eco 7

 

Atsiliepimai

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas

Copyright © 2017. ecodriving.lt Teisės saugomos.

Facebook flicker